Úno 102015
 

Osobní půjčka Cetelem patří mezi nejoblíbenější nebnakovní půjčky převážně z důvodu velmi jednoduchého schvalování, výhodných úroků a rychlosti s jakou obdržíte peníze. Pomocí osobní půjčky Cetelem získáte částku od 20 000 Kč až do jednoho milionu Kč s dobou splatnosti až 10 let. Nemusíte platit žádné poplatky za sjednání nebo vedení půjčky a také nic neplatíte za mimořádnou splátku nebo předčasné splacení půjčky.

 

Výhody CETELEM osobní půjčky:

Je možné si vypůjčit částku ve výši od 20 000 Kč až 1 milion Kč. Výše splátek závisí na době splatnosti, kterou si můžete rozvrhnout podle vašeho uvážení od 6 měsíců až po 120 měsíců, čili 10 let. Výše úroků je přitom velice příznivá, již od 6,9%, což je ve světě nebankovních půjček bez doložení příjmu nevídaně nízký úrok. Pokud se rozhodnete pro mimořádnou splátku, nebo budete celou půjčku splatit předčasně, nebudete platit žádné sankce ani poplatky navíc. Také je možné si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet, takže si můžete půjčit zcela bez rizika. Vyřízení půjčky je velice jednoduché, není nutno nikam chodit a nic zařizovat, stačí pouze připojení k internetu nebo telefon a peníze které potřebujete budete mít na účtu do několika dnů.

 

Půjčka Cetelem bez doložení příjmu

 Pokud nemůžete nebo nechcete doložit svůj pravidelný měsíční příjem, můžete získat peníze prostřednictvím některé z nebankovních půjček bez doložení příjmu. Je jasné že pro věřitele je mnohem větší riziko půjčit někomu kdo je bez příjmu, nebo nemůže svůj příjem doložit, ať už se jedná o nezaměstnané, nebo o lidi kteří pracují bez řádné pracovní smlouvy nebo brigádníky. Z tohoto důvodu je u půjčky bez doložení příjmu úrok o něco vyšší, přesto však je tento finanční produkt hojně využíván právě osobami, které nemají jinou možnost a přesto peníze nutně potřebují.

 Ať už se rozhodnete pro osobní půjčku Cetelem nebo jinou nebankovní půjčku bez doložení příjmu, mějte na paměti že každou půjčku budete muset splatit i s úroky a proto si nepůjčujte pokud nemáte jistotu že peníze budete schopni splatit.

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)