Úno 112015
 

Chcete-li optimalizovat svoje vlastní nebo firemní finance, vybíráte-li bankovní nebo nebankovní půjčku, hypotéku nebo jiný bankovní produkt, a chcete-li si být jisti, že se rozhodujete nejlépe, jak je to možné, je dobré zaplatit si služby finančního poradce. Tím se pojistíte před nevhodným řešením a zpravidla vždy dosáhnete značných úspor. Ovšem někdy může být problém najít toho správného poradce.

Kvalitní finanční poradci přímo pro vás

Server vasiporadci.cz sdružuje mnoho kvalitních finančních poradců, u každého z nich je hodnocení od klientů. Tím je snadno zajištěno, že se dostanete ke kvalitnímu poradci, který vás nebude stát zbytečný čas ani peníze. Fungování systému je jednoduché. Zákazník napíše poptávku, například zvažuje optimální formu investice nebo typ pojištění, načež mu obratem přijde několik odpovědí a nabídek poradců, z nichž si klient vybere toho, který mu nabídl nejlepší služby.Finanční poradci na serveru jsou z celé ČR, takže není problém vybrat si někoho blízko.

Zprostředkování služby zdarma

Celá zprostředkovatelská služba je pro uživatele zdarma. Finanční poradce je za uzavřené smlouvy placen firmou, u které je tato smlouva uzavřena. Není tedy vůbec na místě obávat se poplatků za finanční poradenství.

Velké úspory díky kvalitním poradcům

Poptávka klienta na serveru není veřejná, mohou se k ní dostat pouze finanční poradci a klient sám, kontaktní údaje klienta dostane až vybraný poradce. Díky velké poptávce jsou k dispozici nejkvalitnější finanční poradci, kteří mohou zajistit až patnáctiprocentní úsporu ve prospěch klienta. Cesta ke kvalitnímu a důvěryhodnému finančnímu poradenství nikdy nebyla tak snadná.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)